Vusto Kimdir?

Vusto Prodüksiyon Yapımcılık A.Ş. olarak, 10 yıllık dijital iletişim tecrübemizle harmanladığımız vizyonumuzla önemi hızla artan video prodüksiyon alanında, yaratıcı ve çözüm odaklı projeler geliştirmek için tecrübeli ve dinamik ekibimizle özenle çalışıyoruz.

Video Prodüksiyon, Post Prodüksiyon ve Canlı yayın alanlarında markasına değer veren iş ortaklarımıza kaliteli, yaratıcı ve hızlı şekilde çözümler üretiyoruz.

Video prodüksiyon alanında uzman ekibimiz ve kullandığımız güncel teknolojiye sahip ekipmanlarımız ile sektördeki son gelişmeleri yakından takip ediyor, kurumsal ve bireysel marka tanıtım içerikleri üretiyoruz.

Şimdiye kadar çözüm ürettiğimiz BKM Mutfak, Arena, Sinema TV, Skysens Teknoloji, Anadolu Üniversitesi gibi seçkin markaların reklam ve tanıtım faaliyetlerinde kreatif bakış açımız, hızlı ve kaliteli üretim sürecimizle tamamladığımız projelere güveniyoruz.

Hızla değişen iletişim çağında, teknolojinin gelişmesiyle ihtiyaç duyduğunuz video prodüksiyon hizmetleri için markanızın yaratıcı sesi olmaya hazırız. Markanızla ilgili aldığımız brief doğrultusunda hedefinize yönelik, özel yol haritanızı oluşturuyor, onayınız sonrası video üretim aşamasına geçerek, revizeleriniz sonrasında istediğiniz formatta teslim ediyoruz.
Sektöre ekipman kiralama yaparak, dövizin ülkemizde kalmasına da katkıda bulunuyoruz.Referanslar